заказывала кофту с начёсом, но не было в наличии, но предложили без начёса, такой же самый костюм. Пришло быстро, всё как на картинке заказывала себе, размер S
Комментарий продавца
Доброго дня! Дякуємо за позитивний відгук. Ми дуже раді, що Вам підійшла кофта, носить із задоволенням! Дякуємо за фото! Гарного дня!
Євгенія С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
хороший магазин,теплі,якісні речі)😉
Комментарий продавца
Доброго дня, Євгенія! Дякуємо, що поділилися з нами своїм відгуком, ми раді, що Ви залишились задоволеною. Будемо раді бачити Вас знову!
Олег Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня, Олег! Дякуємо, що приділили час для написання відгуку. Чекатимемо нової зустрічі!
Андрей А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня, Андрій! Спасибі за позитивний відгук. Нам дуже приємно, що у Вас залишилося позитивне враження. Приходьте до нас знову!
Денис К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Покупаю здесь уже второй раз и все также на высоте, это тот магазин где я задержусь на долго
Комментарий продавца
Доброго дня, Денис ! Дякуємо за схвальний відгук. Приємно знати, що Вам подобається наш магазин, приходьте до нас ще !
Александр Ф.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня, Олександр! Ми раді, що покупка в нашому магазині доставила Вам позитивниі емоції. Чекаємо Вас знову!
Мария А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня! Дякуємо, що поділилися з нами своїм відгуком, ми раді, що Ви залишились задоволений. Заходьте до нас ще!
Герман Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Доброго дня, замовив щє худі осінь-зима чорна з принтом 2050 радіаційної безпеки Хіросіми, трохи ціни взлетіли, я не помітив коли замовляв то нічого поганого немає в цьому. На слухавці Юлія була, а чому була? може ще є, то до інших 2 замовленні пробачте мене, я закохався у ваші голоса та забув ім'я). Все якісно, гарно і відмінно з розмови по слухавці що до замовлення, адресата, розміру, та ще і зі святом вітали, оце так сервіс! Що до худі, взяв на розмір більше XXL сидить на мені добре навіть невелика, тепла, якісна. Завужені рукава та низ у талії, довольно великий та глибокий капюшон з білим шнуруванням, є дві кишені попереду сквозні, можете своє пузіко підхватувати на прогулянці після сніданку чоловіки). Спасибі за одяг, Все буде Україно 🙏!
Комментарий продавца
Доброго дня, Герман! Дякуємо за схвальний відгук. Приємно знати, що Вам подобається наш магазин! Ми намагаємося бути кращими і виконувати якісну роботу для Вас! Ви дуже приємний покупець і обслуговувати Вас одне задоволення :) Будемо раді бачити Вас знову!
Денис К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отличное качество, пришла точно такой же как и на фото. Рекомендую
Комментарий продавца
Доброго дня, Денис! Дякуємо, що приділили час для написання відгуку. Ми зробимо усе можливе, щоб і надалі Ви ставили нам тільки високі оцінки в п'ять зірок :) До зустрічі!
Віталій Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня, Віталій! Дякуємо за Ваш відгук. Заходьте до нас ще!
заказывала кофту с начёсом, но не было в наличии, но предложили без начёса, такой же самый костюм. Пришло быстро, всё как на картинке
заказывала себе, размер S
Доброго дня! Дякуємо за позитивний відгук. Ми дуже раді, що Вам підійшла кофта, носить із задоволенням! Дякуємо за фото! Гарного дня!
хороший магазин,теплі,якісні речі)😉
Доброго дня, Євгенія! Дякуємо, що поділилися з нами своїм відгуком, ми раді, що Ви залишились задоволеною. Будемо раді бачити Вас знову!
Доброго дня, Олег! Дякуємо, що приділили час для написання відгуку. Чекатимемо нової зустрічі!
Доброго дня, Андрій! Спасибі за позитивний відгук. Нам дуже приємно, що у Вас залишилося позитивне враження. Приходьте до нас знову!
Покупаю здесь уже второй раз и все также на высоте, это тот магазин где я задержусь на долго
Доброго дня, Денис ! Дякуємо за схвальний відгук. Приємно знати, що Вам подобається наш магазин, приходьте до нас ще !
Доброго дня, Олександр! Ми раді, що покупка в нашому магазині доставила Вам позитивниі емоції. Чекаємо Вас знову!
Доброго дня! Дякуємо, що поділилися з нами своїм відгуком, ми раді, що Ви залишились задоволений. Заходьте до нас ще!
Доброго дня, замовив щє худі осінь-зима чорна з принтом 2050 радіаційної безпеки Хіросіми, трохи ціни взлетіли, я не помітив коли замовляв то нічого поганого немає в цьому. На слухавці Юлія була, а чому була? може ще є, то до інших 2 замовленні пробачте мене, я закохався у ваші голоса та забув ім'я). Все якісно, гарно і відмінно з розмови по слухавці що до замовлення, адресата, розміру, та ще і зі святом вітали, оце так сервіс!
Що до худі, взяв на розмір більше XXL сидить на мені добре навіть невелика, тепла, якісна. Завужені рукава та низ у талії, довольно великий та глибокий капюшон з білим шнуруванням, є дві кишені попереду сквозні, можете своє пузіко підхватувати на прогулянці після сніданку чоловіки).
Спасибі за одяг, Все буде Україно 🙏!
Доброго дня, Герман! Дякуємо за схвальний відгук. Приємно знати, що Вам подобається наш магазин! Ми намагаємося бути кращими і виконувати якісну роботу для Вас! Ви дуже приємний покупець і обслуговувати Вас одне задоволення :) Будемо раді бачити Вас знову!
Отличное качество, пришла точно такой же как и на фото. Рекомендую
Доброго дня, Денис! Дякуємо, що приділили час для написання відгуку. Ми зробимо усе можливе, щоб і надалі Ви ставили нам тільки високі оцінки в п'ять зірок :) До зустрічі!
Доброго дня, Віталій! Дякуємо за Ваш відгук. Заходьте до нас ще!