Доброго дня, Інна! Дякуємо за ваш відгук. Нам дуже приємно, що Ви оцінили нашу роботу. Будемо раді бачити Вас в якості наших клієнтів ще.
Вадім М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня, Вадим! Дякуємо, що знайшли час для написання відгуку. Нам дуже приємно, що це не перше Ваше замовлення у нас в магазині. Постараємося і далі виправдовувати Вашу довіру і радувати рівнем сервісу. Чекатимемо нової зустрічі! Гарного дня та бережіть себе!
Герман Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Добрый день, коллектив женский в магазине с приятным акцентом, всё грамотно и уверенно рассказали, объяснили состав и комфортабельность изделия, так же подтвердили наличие и адрес доставки. Усаживайтесь поудобнее, я начинаю... Приехала худи синий электрик чёрный оттенок полотна фирмы BMW, рисунок лого не нашивка, я не могу понять из чего его сделали но качественно, карман один на груди на молнии горизонтально, довольно таки мягкий внутри и под ключи или финансы самое то, мобильный от веса может дискомфорт чувствовать в районе солнечного сплетения, рукава довольно комфортно прилегают и понравился капюшон у его форма мяча на затылке и заужен на шее таким образом что ветер не зайдёт, спортсменам понравится, всё на шнуровке капюшона, также есть резиновые вставки с затяжкой снизу на поясе, для того что бы ветер не продувал. Спасибо за качество и приятную беседу)
Комментарий продавца
Доброго дня, Герман! Ми дуже раді читати Ваш відгук і нам неймовірно приємні Ваші теплі слова. Дякуємо за друге замовлення в нашому магазині. Дуже приємно коли покупець задоволений якістю товару. Ми завжди раді допомогти Вам, сподіваємось і далі виправдовувати Вашу довіру і радувати рівнем сервісу :) До нових зустрічей!
Герман Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Доброго ранку, замовляв XL світшот весна-осінь, 😚фіолетовий😍, по розміру підійшов. - Дзвінок після замовлення отримав десь через 20-30хв, дуже сподобався голос дівчини, яка гарно розмовляла, але я щось прослухав важливі речі і тільки через 15хв зрозумів який текст почув, тобто все подобається до почервоніння! - Що до одягу, світшот як худі з довгими рукавами, тканина не тягнеться, має овальний викрій знизу, одягнув у +28 навіть не спекотно то в мене зріст 189см, вага 64кг, 30 років (98/86/98). Трохи не зручно з великою горловиною, то може така модель що тепер на мене дуже багато людей звертають увагу. Дякую, все на вищому рівні, дуже комфортно і тепло відчувається, спасибі за все!
Комментарий продавца
Доброго дня, Герман! Дякуємо, що знайшли час для написання такого розгорнутого відгуку. Нам було надзвичайно приємно прочитати його. :) А ще дякуємо, що поділилися особистими враженнями від отриманого товару. Це дуже важливо для нас! Будемо раді бачити Вас знову!
Валентин К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
качество хорошее ,приятная цена
Комментарий продавца
Доброго дня, Валентин! Дякуємо за відгук! Ми раді, що покупка в нашому магазині доставила Вам позитивниі емоції. Чекатимемо нової зустрічі!
Безрукий В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня, Володимир! Дякуємо, що знайшли час для написання відгуку. Нам було дуже приємно, що Вам все сподобалось. Заходьте до нас ще!
Ігор Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
До продавця питань нема, але біла футболка швидко кашлатиться якщо носити з наплічником, чорна з більш витривалого матеріалу. В цілому ок але якістю білоії незадоволений.
Комментарий продавца
Доброго дня, Ігор! Дякуємо за Ваш відгук. Для нас дуже важлива Ваша думка. Надалі обов"язково врахуємо всі Ваші зауваження. Сподіваємось побачити Вас знову у нашому магазині!
Денис С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня, Денис! Дякуємо за Ваш відгук. Нам дуже приємно, що Ви оцінили нашу роботу і що все підійшло. До нових зістрічей!
Владислав В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Брал кофту кенгуру на подарок. Заказывал утром, в течении часа со мной связались, уточнили детали заказа (я в комментарии ещё просил в этот день отправить), до обеда отправили. Через сутки уже забирал с почты. Описание соответствует, размер подошёл, качеством доволен. Рекомендую)
Комментарий продавца
Доброго дня, Владислав! Дякуємо, що приділили час для написання відгуку. Нам дуже приємно, що в нас є такі чуйні та відповідальні покупці. Для нас це стимул для подальшого розвитку. Сподіваємось і надалі радувати Вас рівнем сервісу. До зустрічі!
Ігор Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже задоволений
Комментарий продавца
Доброго дня, Ігор! Дякуємо, що поділилися з нами своїм відгуком. Постараємося і далі виправдовувати Вашу довіру і радувати рівнем сервісу. До нових зустрічей!
Доброго дня, Інна! Дякуємо за ваш відгук. Нам дуже приємно, що Ви оцінили нашу роботу. Будемо раді бачити Вас в якості наших клієнтів ще.
Доброго дня, Вадим! Дякуємо, що знайшли час для написання відгуку. Нам дуже приємно, що це не перше Ваше замовлення у нас в магазині. Постараємося і далі виправдовувати Вашу довіру і радувати рівнем сервісу. Чекатимемо нової зустрічі! Гарного дня та бережіть себе!
Добрый день, коллектив женский в магазине с приятным акцентом, всё грамотно и уверенно рассказали, объяснили состав и комфортабельность изделия, так же подтвердили наличие и адрес доставки.
Усаживайтесь поудобнее, я начинаю...
Приехала худи синий электрик чёрный оттенок полотна фирмы BMW, рисунок лого не нашивка, я не могу понять из чего его сделали но качественно, карман один на груди на молнии горизонтально, довольно таки мягкий внутри и под ключи или финансы самое то, мобильный от веса может дискомфорт чувствовать в районе солнечного сплетения, рукава довольно комфортно прилегают и понравился капюшон у его форма мяча на затылке и заужен на шее таким образом что ветер не зайдёт, спортсменам понравится, всё на шнуровке капюшона, также есть резиновые вставки с затяжкой снизу на поясе, для того что бы ветер не продувал.
Спасибо за качество и приятную беседу)
Доброго дня, Герман! Ми дуже раді читати Ваш відгук і нам неймовірно приємні Ваші теплі слова. Дякуємо за друге замовлення в нашому магазині. Дуже приємно коли покупець задоволений якістю товару. Ми завжди раді допомогти Вам, сподіваємось і далі виправдовувати Вашу довіру і радувати рівнем сервісу :) До нових зустрічей!
- Доброго ранку, замовляв XL світшот весна-осінь, 😚фіолетовий😍, по розміру підійшов.
- Дзвінок після замовлення отримав десь через 20-30хв, дуже сподобався голос дівчини, яка гарно розмовляла, але я щось прослухав важливі речі і тільки через 15хв зрозумів який текст почув, тобто все подобається до почервоніння!
- Що до одягу, світшот як худі з довгими рукавами, тканина не тягнеться, має овальний викрій знизу, одягнув у +28 навіть не спекотно то в мене зріст 189см, вага 64кг, 30 років (98/86/98). Трохи не зручно з великою горловиною, то може така модель що тепер на мене дуже багато людей звертають увагу.
Дякую, все на вищому рівні, дуже комфортно і тепло відчувається, спасибі за все!
Доброго дня, Герман! Дякуємо, що знайшли час для написання такого розгорнутого відгуку. Нам було надзвичайно приємно прочитати його. :) А ще дякуємо, що поділилися особистими враженнями від отриманого товару. Це дуже важливо для нас! Будемо раді бачити Вас знову!
качество хорошее ,приятная цена
Доброго дня, Валентин! Дякуємо за відгук! Ми раді, що покупка в нашому магазині доставила Вам позитивниі емоції. Чекатимемо нової зустрічі!
Доброго дня, Володимир! Дякуємо, що знайшли час для написання відгуку. Нам було дуже приємно, що Вам все сподобалось. Заходьте до нас ще!
До продавця питань нема, але біла футболка швидко кашлатиться якщо носити з наплічником, чорна з більш витривалого матеріалу. В цілому ок але якістю білоії незадоволений.
Доброго дня, Ігор! Дякуємо за Ваш відгук. Для нас дуже важлива Ваша думка. Надалі обов"язково врахуємо всі Ваші зауваження. Сподіваємось побачити Вас знову у нашому магазині!
Доброго дня, Денис! Дякуємо за Ваш відгук. Нам дуже приємно, що Ви оцінили нашу роботу і що все підійшло. До нових зістрічей!
Брал кофту кенгуру на подарок. Заказывал утром, в течении часа со мной связались, уточнили детали заказа (я в комментарии ещё просил в этот день отправить), до обеда отправили. Через сутки уже забирал с почты. Описание соответствует, размер подошёл, качеством доволен. Рекомендую)
Доброго дня, Владислав! Дякуємо, що приділили час для написання відгуку. Нам дуже приємно, що в нас є такі чуйні та відповідальні покупці. Для нас це стимул для подальшого розвитку. Сподіваємось і надалі радувати Вас рівнем сервісу. До зустрічі!
Дуже задоволений
Доброго дня, Ігор! Дякуємо, що поділилися з нами своїм відгуком. Постараємося і далі виправдовувати Вашу довіру і радувати рівнем сервісу. До нових зустрічей!