заказывала кофту с начёсом, но не было в наличии, но предложили без начёса, такой же самый костюм. Пришло быстро, всё как на картинке заказывала себе, размер S
Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за позитивний відгук. Ми дуже раді, що Вам підійшла кофта, носить із задоволенням! Дякуємо за фото! Гарного дня!
Євгенія С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
хороший магазин,теплі,якісні речі)😉
Коментар продавця
Доброго дня, Євгенія! Дякуємо, що поділилися з нами своїм відгуком, ми раді, що Ви залишились задоволеною. Будемо раді бачити Вас знову!
Олег Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня, Олег! Дякуємо, що приділили час для написання відгуку. Чекатимемо нової зустрічі!
Андрей А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня, Андрій! Спасибі за позитивний відгук. Нам дуже приємно, що у Вас залишилося позитивне враження. Приходьте до нас знову!
Денис К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Покупаю здесь уже второй раз и все также на высоте, это тот магазин где я задержусь на долго
Коментар продавця
Доброго дня, Денис ! Дякуємо за схвальний відгук. Приємно знати, що Вам подобається наш магазин, приходьте до нас ще !
Александр Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня, Олександр! Ми раді, що покупка в нашому магазині доставила Вам позитивниі емоції. Чекаємо Вас знову!
Мария А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо, що поділилися з нами своїм відгуком, ми раді, що Ви залишились задоволений. Заходьте до нас ще!
Герман Н.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Доброго дня, замовив щє худі осінь-зима чорна з принтом 2050 радіаційної безпеки Хіросіми, трохи ціни взлетіли, я не помітив коли замовляв то нічого поганого немає в цьому. На слухавці Юлія була, а чому була? може ще є, то до інших 2 замовленні пробачте мене, я закохався у ваші голоса та забув ім'я). Все якісно, гарно і відмінно з розмови по слухавці що до замовлення, адресата, розміру, та ще і зі святом вітали, оце так сервіс! Що до худі, взяв на розмір більше XXL сидить на мені добре навіть невелика, тепла, якісна. Завужені рукава та низ у талії, довольно великий та глибокий капюшон з білим шнуруванням, є дві кишені попереду сквозні, можете своє пузіко підхватувати на прогулянці після сніданку чоловіки). Спасибі за одяг, Все буде Україно 🙏!
Коментар продавця
Доброго дня, Герман! Дякуємо за схвальний відгук. Приємно знати, що Вам подобається наш магазин! Ми намагаємося бути кращими і виконувати якісну роботу для Вас! Ви дуже приємний покупець і обслуговувати Вас одне задоволення :) Будемо раді бачити Вас знову!
Денис К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Отличное качество, пришла точно такой же как и на фото. Рекомендую
Коментар продавця
Доброго дня, Денис! Дякуємо, що приділили час для написання відгуку. Ми зробимо усе можливе, щоб і надалі Ви ставили нам тільки високі оцінки в п'ять зірок :) До зустрічі!
Віталій Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня, Віталій! Дякуємо за Ваш відгук. Заходьте до нас ще!
заказывала кофту с начёсом, но не было в наличии, но предложили без начёса, такой же самый костюм. Пришло быстро, всё как на картинке
заказывала себе, размер S
Доброго дня! Дякуємо за позитивний відгук. Ми дуже раді, що Вам підійшла кофта, носить із задоволенням! Дякуємо за фото! Гарного дня!
хороший магазин,теплі,якісні речі)😉
Доброго дня, Євгенія! Дякуємо, що поділилися з нами своїм відгуком, ми раді, що Ви залишились задоволеною. Будемо раді бачити Вас знову!
Доброго дня, Олег! Дякуємо, що приділили час для написання відгуку. Чекатимемо нової зустрічі!
Доброго дня, Андрій! Спасибі за позитивний відгук. Нам дуже приємно, що у Вас залишилося позитивне враження. Приходьте до нас знову!
Покупаю здесь уже второй раз и все также на высоте, это тот магазин где я задержусь на долго
Доброго дня, Денис ! Дякуємо за схвальний відгук. Приємно знати, що Вам подобається наш магазин, приходьте до нас ще !
Доброго дня, Олександр! Ми раді, що покупка в нашому магазині доставила Вам позитивниі емоції. Чекаємо Вас знову!
Доброго дня! Дякуємо, що поділилися з нами своїм відгуком, ми раді, що Ви залишились задоволений. Заходьте до нас ще!
Доброго дня, замовив щє худі осінь-зима чорна з принтом 2050 радіаційної безпеки Хіросіми, трохи ціни взлетіли, я не помітив коли замовляв то нічого поганого немає в цьому. На слухавці Юлія була, а чому була? може ще є, то до інших 2 замовленні пробачте мене, я закохався у ваші голоса та забув ім'я). Все якісно, гарно і відмінно з розмови по слухавці що до замовлення, адресата, розміру, та ще і зі святом вітали, оце так сервіс!
Що до худі, взяв на розмір більше XXL сидить на мені добре навіть невелика, тепла, якісна. Завужені рукава та низ у талії, довольно великий та глибокий капюшон з білим шнуруванням, є дві кишені попереду сквозні, можете своє пузіко підхватувати на прогулянці після сніданку чоловіки).
Спасибі за одяг, Все буде Україно 🙏!
Доброго дня, Герман! Дякуємо за схвальний відгук. Приємно знати, що Вам подобається наш магазин! Ми намагаємося бути кращими і виконувати якісну роботу для Вас! Ви дуже приємний покупець і обслуговувати Вас одне задоволення :) Будемо раді бачити Вас знову!
Отличное качество, пришла точно такой же как и на фото. Рекомендую
Доброго дня, Денис! Дякуємо, що приділили час для написання відгуку. Ми зробимо усе можливе, щоб і надалі Ви ставили нам тільки високі оцінки в п'ять зірок :) До зустрічі!
Доброго дня, Віталій! Дякуємо за Ваш відгук. Заходьте до нас ще!